THE SANDBOX & YGA Game Jam 2022

YouTube video


The Sandbox & YGA iş birliğinde 5 – 20 Kasım 2022 tarihleri aralığında düzenlenen “Ormanları Koru & Kurtar!” temalı Game Jam kazananlarını tebrik ederiz!

“Aldığımız iki nefesten biri bir ağaçtan, biri ise okyanuslardan geliyor.”
Yaşamın devamı için doğayı korumak çok önemli. Korumak içinse insan ve ağaçlar arasındaki bağı güçlendirmek gerekir. Yarışmacılarımız Game Maker ve VoxEdit araçları ile Game Jam Hackathon’unda The Sandbox üzerinde deneyimler geliştirdi ve Voxel estetiğinde yepyeni tasarımlara imza attı.

The Sandbox Game Maker’ı kullanarak Metaverse’deki deneyimlerinizi nasıl oluşturacağınızı ve paylaşacağınızı öğrenin.

Game Maker, deneyimli bir oyun tasarımcısı olsanız da olmasanız da The Sandbox’ın Metaverse’inde oyunlar gibi deneyimleri tasarlamanıza, test etmenize ve paylaşmanıza olanak tanıyan basit ve kullanımı kolay bir araçtır.

Game Maker, yaratıcılığınızı ifade etmek, topluluklarla bağlantı kurmak ve nihayetinde The Sandbox Metaverse’in nasıl oluşturulduğuna katkıda bulunmaya katılmak için portalınızdır.

➡️ Hesabınızı şimdi oluşturun: https://bit.ly/TSBGameSignUp
➡️ En yeni yayınlar ve videolar için kanalımıza abone olun: https://bit.ly/3hc5Fo0
➡️ The Game Maker Alpha’yı ÜCRETSİZ indirin: https://bit.ly/3tpiVqO
➡️ The Game Maker Academy’de Daha Fazla Bilgi Edinin: https://bit.ly/366tDIN
➡️ The Game Maker Fund’a başvurun: http://bit.ly/2MGn0DW

==================================
➡️ ÜCRETSİZ BİR HESAP OLUŞTURUN: https://bit.ly/TSBGameSignUp Ücretsiz The Sandbox hesabınız için şimdi kaydolun ve kripto e-cüzdanınızı bağlayın. The Sandbox araçlarından herhangi birini kullanmak için para gerekmez.
==================================
➡️ THE SANDBOX GAME MAKER ALPHA’YI ÜCRETSİZ İNDİRİN: https://bit.ly/3tpiVqO Herkes ücretsiz olarak 3D oyunlar oluşturabilir. Kodlama gerekmez. Muhteşem NFT kreasyonları ve deneyimleriyle dolu geniş bir metaverse katkıda bulunun.
==================================
GAME MAKER ACADEMY’DE DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN: https://bit.ly/366tDIN The Game Maker Alpha’nın nasıl kullanılacağını öğrenmek için merkezi kaynağımızı ziyaret edin.
==================================
➡️ 2 MİLYON $’LIK GAME MAKER FUND’A BAŞVURUN: http://bit.ly/2MGn0DW Muhteşem oyunlarınızı oluşturmanıza, paylaşmanıza ve para kazanmanıza yardımcı olmak istiyoruz!
==================================
The Sandbox Game Maker Alpha (https://bit.ly/3tpiVqO), yaratıcıların 3D voksel dünyalar oluşturmasına olanak tanıyan ücretsiz ve kodsuz bir oyun tasarım yazılımıdır.
Kullanımı kolaydır ve programlama bilgisi gerektirmez.
VoxEdit ücretsiz 3D animasyon ve NFT oluşturma yazılımını kullanan sanatçı topluluğumuz tarafından yapılan binlerce voksel modeli arasından seçim yapın. Onları yeniden karıştırın, birleştirin, kendi evreninizi yaratın, hikayeler icat edin ve arkadaşlarınızla birlikte dalın!
==================================
The Sandbox Hakkında, Animoca Brands’in bir yan kuruluşu olan The Sandbox, son zamanlarda sanal gayrimenkul talebindeki büyümeyi arttıran merkeziyetsiz sanal dünyalardan biridir. The Sandbox, Atari, Rollercoaster Tycoon, Care Bears, The Smurfs, Shaun the Sheep ve Binance gibi büyük IP’ler ve markalarla ortaklık kurmuştur. The Sandbox IP’sini temel alan The Sandbox NFT Metaverse, oyunculara ve içerik oluşturuculara sürükleyici 3D dünyalar ve oyun deneyimleri oluşturmak ve blok zinciri aracılığıyla kreasyonları güvenli bir şekilde saklamak, ticaretini yapmak ve para kazanmak için merkeziyetsiz ve sezgisel bir platform sunacak.
Daha fazla bilgi için lütfen www.sandbox.game adresini ziyaret edin ve Twitter, Medium ve Discord’daki düzenli güncellemeleri takip edin.
==================================
➡️ BİZİ TAKİP EDİN – https://linktr.ee/sandboxturkey #TheSandbox #NFT #SAND #GameMaker

source

Related Articles

One Comment

  1. İlk onda olan diğer gençleri tebrik ediyorum. Gerçekten güzel ve eğlenceli bir etkinlikti. Bu tarz etkinlikleri daha çok görmek isteriz. Sandbox Türkiye ve YGA ekibine bu etkinlik için çok teşekkür ediyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button